NAH3TrOCK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Arama

Sonuç :

Rechercher çıkıntı araştırma

En son konular
» mezar taşları
bilgisayar terimleri ile doğmak EmptyPaz Tem. 05, 2009 12:35 pm tarafından NAH3T-X

» FUTBOL
bilgisayar terimleri ile doğmak EmptyCuma Mart 20, 2009 6:58 pm tarafından sairmblackq

» ögrenci marşı ve osmanlıda internet
bilgisayar terimleri ile doğmak EmptyÇarş. Mart 18, 2009 7:25 pm tarafından sairmblackq

» msnden kız isteme
bilgisayar terimleri ile doğmak EmptyÇarş. Mart 18, 2009 7:05 pm tarafından sairmblackq

» (:SATIŞIN SIRRI
bilgisayar terimleri ile doğmak EmptyÇarş. Mart 18, 2009 6:49 pm tarafından sairmblackq

» karızmayı dagıtanlar
bilgisayar terimleri ile doğmak EmptyÇarş. Mart 18, 2009 6:47 pm tarafından sairmblackq

» öldüren_saç_modası
bilgisayar terimleri ile doğmak EmptyCuma Ara. 19, 2008 8:43 pm tarafından darkice666

» istanbulun trafik kuralları
bilgisayar terimleri ile doğmak EmptyPaz Kas. 23, 2008 4:29 pm tarafından sairmblackq

» ilkokul küfürleri
bilgisayar terimleri ile doğmak EmptyCuma Kas. 21, 2008 4:05 pm tarafından sairmblackq

Tarıyıcı
 Kapı
 Indeks
 Üye Listesi
 SSS
 Arama
İp
İstatistikler

bilgisayar terimleri ile doğmak

(6) bilgisayar terimleri ile doğmak

Mesaj tarafından sairmblackq Cuma Kas. 21, 2008 3:31 pm

Veled, 'Babacim yaa, ben nasil oldum, cok merak ediyorum" diye israr edince...
Adam, "Nasil ossa bunu bu oglana bi gun annatmak durumunda kalacam, eyisimi simdi izah edim, hazir sormusken, kurtuliym gitsin bu isten" deyi dusunur, icinden...
"Bak evladim, cok eyi dinne, zira bi daha annatmiyacaam:
"Ananla baban, bundan yedi sene evvel, bi 'cyber cafe'de karsilasti.
"Bir iki bakistiktan soona bu 'cyber cafe'nin musait bi yerine gectiler...
Baban 'memory stick' ile , 'USB' den bi baglanti kurdu... "Anaciin bu firsati eyi degerlendirerek 'memory stick' den bi kac 'download' endirdi... "Bu dangalak baban da, bir-iki 'upload' yukledi...
Ammaaa heyecandan 'Firewall' kullanmayi unuttugumuz aklimiza geldiginde is isten gecmisti...
"Bundan soonra da, ne 'delete' edebildik, ne de 'cancel'...
"Sonuc olarak da, ortaya felaket bi 'Virus' cikti, dokuz ay soonra...
"Iste mesele bu kadar basit, benim guzel evladim..."

Very Happy
sairmblackq
sairmblackq
AcEmİ-NaHeT
AcEmİ-NaHeT

Kadın