NAH3TrOCK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Arama

Sonuç :

Rechercher çıkıntı araştırma

En son konular
» mezar taşları
Rock, Metal müziğin kökü gerçekte kimlerden çıkmıştır buyrun. EmptyPaz Tem. 05, 2009 12:35 pm tarafından NAH3T-X

» FUTBOL
Rock, Metal müziğin kökü gerçekte kimlerden çıkmıştır buyrun. EmptyCuma Mart 20, 2009 6:58 pm tarafından sairmblackq

» ögrenci marşı ve osmanlıda internet
Rock, Metal müziğin kökü gerçekte kimlerden çıkmıştır buyrun. EmptyÇarş. Mart 18, 2009 7:25 pm tarafından sairmblackq

» msnden kız isteme
Rock, Metal müziğin kökü gerçekte kimlerden çıkmıştır buyrun. EmptyÇarş. Mart 18, 2009 7:05 pm tarafından sairmblackq

» (:SATIŞIN SIRRI
Rock, Metal müziğin kökü gerçekte kimlerden çıkmıştır buyrun. EmptyÇarş. Mart 18, 2009 6:49 pm tarafından sairmblackq

» karızmayı dagıtanlar
Rock, Metal müziğin kökü gerçekte kimlerden çıkmıştır buyrun. EmptyÇarş. Mart 18, 2009 6:47 pm tarafından sairmblackq

» öldüren_saç_modası
Rock, Metal müziğin kökü gerçekte kimlerden çıkmıştır buyrun. EmptyCuma Ara. 19, 2008 8:43 pm tarafından darkice666

» istanbulun trafik kuralları
Rock, Metal müziğin kökü gerçekte kimlerden çıkmıştır buyrun. EmptyPaz Kas. 23, 2008 4:29 pm tarafından sairmblackq

» ilkokul küfürleri
Rock, Metal müziğin kökü gerçekte kimlerden çıkmıştır buyrun. EmptyCuma Kas. 21, 2008 4:05 pm tarafından sairmblackq

Tarıyıcı
 Kapı
 Indeks
 Üye Listesi
 SSS
 Arama
İp
İstatistikler

Rock, Metal müziğin kökü gerçekte kimlerden çıkmıştır buyrun.

3 posters

(6) Rock, Metal müziğin kökü gerçekte kimlerden çıkmıştır buyrun.

Mesaj tarafından Misafir Paz Ağus. 10, 2008 2:12 pm

Rock ve metal bir müzik türüdür bilirsiniz ve Eski Hun Türk'leri ile bugün'kü Rock'çılar tarih bilimciler kıyaslıyor.. Yani eski Türklerde de saç'lar uzun du biliyorsunuz ve bugün rocker'ların saçları yine uzun. Eski Türk'ler kopuz çalıyor`ki, kopuz gitarın atasıdır, şimdikiler ise bildiğimiz gibi elektro çalıyorlar bass çalıyorlar klasik çalıyorlar..

Geldik şimdi DERİ olayına.. Eski Türkler deri giyiniyorlardı, bugünkü bir çok rocker/metalist deri giyiniyorlar HANİ ÇELİK AT DİYORUZ Ya biz, Eski TÜRK'Ler AT'a biniyordu, şimdiki rockerlar Harley Davidson'a biniyor.. Ve At'taki duruş ile Harley'deki duruş birebir! Sakal bıyık yapıları bile aynı ve küpe bile var ve de biz bunları denkleştirince ortaya ne geliyor? Çıkışından söz ediyorum ama ben müziğe gelirsek tabiki yabancılar daha güzel yapıyorlar.

Örneğin Amerika'lılar, Kuzey Avrupalılar çok güzel yapıyorlar ve Türkiye her ne kadar onlar kadar güzel yapamasada, kültürün gerçeği yani kökü biz'den, (Atalarımızdan) gelmekte GÖRÜLDÜĞÜ GİBİ..

Bu konudaki düşünceleriniz ne'dir arkadaşlar?

Misafir
Misafir

(6) Geri: Rock, Metal müziğin kökü gerçekte kimlerden çıkmıştır buyrun.

Mesaj tarafından Misafir Paz Ağus. 10, 2008 2:13 pm

yaaa ben bu yazyı bi yrlrde görmüştümm çok beyendimm...
siz ne düşünyrsnz arkadşlaaaar...(X (X

Misafir
Misafir

Mesaj tarafından Misafir Paz Ağus. 10, 2008 2:17 pm

aaa çok sachma,bençe tarihle hiç bi ilgisi yok !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Misafir
Misafir

Mesaj tarafından NAH3T-X Paz Ağus. 10, 2008 2:18 pm

sacma kanımca ... rock bi batı kültürü (özentilikten diğil gercek) ... eger rock bizim atalarımızdan gelme olsaydı suan bu halde oLmazdık en basıtınden Türkiye'de misal bi metallica, bi D.T' bi slipknot'ı .... bile karsılayabılecek tek grup bile göremiyorum bence bu yazı gayetteki ırkcılıkla yazılmış basit inanılması güç olan bir yazı..... yınede paylasıma thx...*** Sleep
NAH3T-X
NAH3T-X
Admin
Admin

Kadın

https://nahetrock.yetkin-forum.com

Mesaj tarafından Misafir Paz Ağus. 10, 2008 2:20 pm

aa X( niye ırkçı olsun ki bna doğru gibi gelmişti...X( X(

Misafir
Misafir

Mesaj tarafından Misafir Paz Ağus. 10, 2008 2:21 pm

rockfky demiş ki:aaa çok sachma,bençe tarihle hiç bi ilgisi yok !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

müge küstüm sana hıh!!!...X( X(

Misafir
Misafir

Mesaj tarafından NAH3T-X Paz Ağus. 10, 2008 2:24 pm

relativizm hayatta genel bi dogru yoktur kanımca sen dogru bildigini yaşa...

/yasasın anarşizm/ !
NAH3T-X
NAH3T-X
Admin
Admin

Kadın

Mesaj tarafından [[..GcK£rayyy..]] Paz Ağus. 10, 2008 3:14 pm

boylee bı baglantı nasıl kurlablmıs sasrım dgrusu ¿ boyle sacmlk olblırmı yaaa..nsee buda bı fıkr soncaaa pylasm ıcın saol amaaa bıraz sacma geldı bana..deri filan olayıda hıkayyeee..hele sac meselesıınde koptum zzaten hepten bı sacmaa neyseee buda bı pylasım saolsnnn pasylasımlarınn devamını beklıyorzzz :]

[[..GcK£rayyy..]]
serif
serif

Erkek
Lakap : [[GıCıK]]

Mesaj tarafından __DaRk__ Paz Ağus. 10, 2008 6:58 pm

bence eskıden rockcılık diilde cahillikten yapıo olabilirler yada olanaksızlıklardan dolayı Very Happy Very Happy
__DaRk__
__DaRk__
moderatör
moderatör

Erkek
Lakap : DaRk

Mesaj tarafından NAH3T-X Ptsi Ağus. 11, 2008 1:28 pm

laf oLsun torba doLsun ya birileri bulutrlarda yasıyor ırkcı'lık ısde ehuuehehe ben gülüyorum böyle sacma yazxılara sacma insanlara ... (+++ Rock, Metal müziğin kökü gerçekte kimlerden çıkmıştır buyrun. 200585
NAH3T-X
NAH3T-X
Admin
Admin

Kadın

- Similar topics